Salomon VuurtorenTrail & Walk Festival Ameland 16 en 17 maart 2024, met vele nieuwe afstanden en de Salomon Golden Trail Series afstand, Ultra 60 km en WALK afstanden.
Onder de Vuurtoren
Sporteiland
Delores
Plus Hollum
CAIRN Adventures
Hotel Nes
SALOMON
Wagenborg
Tante An
Heidi Liebt
Metz Fietsverhuur
Bij Hen op Ameland
CAIRN Adventures
WestCord
Deutsche Ultramarathon Vereinigung
Herberg De Zwaan
Waddenpost
Salomon
The Sunset
DCTA
Eet en drinklokaal de Griffel
Legends tracking

in Memoriam Cor Schnieders

Cor tijdens zijn deelname Vuurtorentrail 2019

Het is een klein wereldje, met name de Trailrunners van het eerste uur zijn veelal bekenden van elkaar. Zo ook (fam.) Cor Schnieders en de schrijver van bijgaand ‘hoofdstuk‘ Jeroen Kingmans.
Met beiden heb ik sinds jaren een innige band door het delen van dezelfde passie; Trailrunning! Natuurlijk loopt als een rode draad door onze sportieve ‘vriendschap’ de liefde voor ons favoriete waddeneiland Ameland.

Dag Cor, we gaan je enorm missen. Maar weet dat wij jou, ieder jaar vanaf heden zullen herdenken: inschrijven voor jouw favoriete afstand tijdens het Vuurtoren Trail Festival Ameland zal voortaan als de Cor Schnieders (CS) 35 km TRAIL worden gepubliceerd.

Wij wensen Jacqueline Schnieders-Kugel en Leroy Schnieders alle sterkte toe -x-

#vuurtorentrail #CorSchnieders #InMemoriam #RennenTegenKanker  

Wil je graag het condoleanceregister tekenen, een boodschap achterlaten? Klik hier!

 

Door |2020-03-24T20:13:09+01:0024 maart 2020|