11e editie Salomon VuurtorenTrail & Walk Festival Ameland 15 en 16 maart 2025, met de Kidstrail, Salomon Golden Trail Series 35 km, de Ultra 60 km en WALK afstanden.
Plus Hollum
Bij Hen op Ameland
Your Outdoor Store
Tante An
Deutsche Ultramarathon Vereinigung
Onder de Vuurtoren
WestCord
Metz Fietsverhuur
SALOMON
Wagenborg
Heidi Liebt
Herberg De Zwaan
Eet en drinklokaal de Griffel
Hotel Nes
CAIRN Adventures
Salomon
Legends tracking
CAIRN Adventures
DCTA
The Sunset

ULTRA 60 deelnemers – belangrijke info!

BELANGRIJKE INFO ULTRA 60 DEELNEMERS + DEELNEMERS ULTRA 60 ESTAFETTE + DEELNEMERS UTL CHALLENGE

Startnummer ophalen voor deelnemers aan de ULTRA 60 + ULTRA 60 ESTAFETTE is alleen mogelijk op zaterdagavond 21 maart 20:00 – 21:00 uur.

Deelnemers aan de UTL CHALLENGE halen vrijdagavond hun startnummer vrijdagavond op. De Tracker en KIT controle volgt evenals hiervoor genoemd op zaterdagavond 21 maart 20:00 – 2100 uur. Verblijf je niet in Hollum maar in een van de andere dorpskernen op Ameland dan kunnen alleen deelnemers aan de UTL zich op zondagochtend bij ons melden voor controle en bevestigen van tracker.

Tevens volgt er controle op uitrusting.

Enkele verplichte materialen:
– rugzak of soortgelijk met camelbag en/of bidons.
– aantoonbaar extra energie voorraad.
– reddingsdeken.
– regenjack.
– mobiele telefoon met aantoonbaar NOODNUMMER. (volgt)
– verplicht bevestiging GPS tracker van organisatie.

  • DEELNEMERS ZONDER UITRUSTING WORDEN NIET TOEGELATEN!

Het is nog afwachten of het huidige waterpeil zakt. Vooralsnog verwachten wij door het aanpassen van het parcours dat de afstand verlengd zal worden variërend van 60 – 65 kilometer.

Deelnemers Ultra60 zullen online te volgen zijn via Track & Trace.

#ultratrail #gpstracking #vuurtorentrail #ameland #TimeToPlay Salomon Salomon Running Cairn Trails and Adventures

Door |2020-03-08T20:39:56+01:008 maart 2020|